Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na této stránce bych ráda upřesnila pravidla našeho cechu. Nejsou nijak složitá a budu ráda když budete brát příspěvky cechu jako důležitou věc pro rozšiřování klanu a ne jako snahu z vás něco vyždímat :o) Díky příspěvkům můžeme rozšiřovat cech, koupit si pozemek a pak budovy, mít vlastního kováře a cechovou pec.... A teď již k věci:

POVINNOSTI ČLENŮ:

1. Každý den vložit do cechu 50K BZK. Není to moc, máte to naexpené za 5 - 15 minut. Pokud ten den nehrajete, vkládat nic nemusíte.

2. 1x týdně dát do cechu 50K yangů, od 40 levelu 100K. Je to 7K denně (do 40 levelu) a dá se to zvládnout. Bude je vybírat naše nově vytvořená postava SharksBank. Pro ty, kdo budou mít s yangy problémy, bude možno přispívat formou prodejných věcí ze seznamu - budeme mít cechový stánek, kde se to prodá a utržené yangy půjdou do cechu. Seznam je na samostatné stránce.

3. Účastnit se cechových válek pro slávu a čest Sharks =o)

A CO ZA TO?

1. Zpestření hry v cechových válkách - vzrůšo, krev a adrenalin...

2. Společné expení a výpravy do zapomenutých koutů celé říše.

3. Pomoc při složitějších questech - tabulky a pomníky u opic, kůň atd..

4. Časem využívání cechových budov - kovář, pec..

5. Celkově mnohem pestřejší a zajímavější hraní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poplatky

(Liola, 3. 3. 2009 9:59)

S tímhle souhlasím a od tohoto týdne to tak bude.

Poplatky

(KingCZ, 2. 3. 2009 18:49)

Já mám nápad ohledně poplatků.Mohly by jsme si učit učitý den já jsem si zvolil Neděli.Po celou dobru neděle by měl SharksBank práci oběhnout členy čechu a vybrat poplatky.Celý týden pondělí,úterý,středa,čtvrtek,pátek (někteří chodí do školy) tak proto je i sobota kde budete určitě doma a mít čas nazbírat yang.Máte na to dost času a když víte že tu v tu neděli nebudete skusíte to dát v sobotu.Tohle je můj nápad ohledně poplatků

pro Páju

(Liola, 24. 2. 2009 7:29)

Ahojky, tak jsem ti teda zamailovala :o)

Ahoy

(Pája15, 23. 2. 2009 20:08)

Ahoy, tak vás tu všechny vítám, jenom bych se chtěla domluvit o pravidle číslo 2x, někdo my totiž vlezl do účtu a všechno my zrušil. Potkala sem hráče Vadim14 a je opravdu super. Ale k tomu bodu, jelikož ted nemám moc peněz, tak bych chtěla abys my adminko napsala na meil: Pavluska15@email.cz . A jěště bych chtěla říct že tak trochu pracuju s blogama, a napadlo mě tuto stránku přenést k Blog.cz protože tam to vzládám, a udělala bych i dessing. Jinak my teda napiš